Usługi


 

Dlaczego
warto wybrać nasze usługi

Usługa End to End

Nasz produkt to End to End proces mający na celu wyszukanie produktu spełniającego zadane kryteria, przyjęcie go od dostawcy do naszego magazynu, przygotowanie go do wysyłki (mix produktów na palecie, a nawet w kartonie) i dostarczenie w dowolne miejsce. Całkowicie odciążamy naszego klienta od spedycji i logistyki.

Usługa rozwiązująca problem

Nasze usługi pozwalają małym przedsiębiorcom zaistnieć na półkach sieci handlowych, dzięki temu, że jesteśmy w stanie zrealizować nawet najmniejsze zamówienie.

Usługi przynoszące korzyści

Dzięki naszym usługom producent może się skupić na swojej podstawowej działalności, zamiast angażować się w organizację łańcucha dostaw, przygotowanie towaru według życzenia odbiorcy i uniknąć kosztownego transportu, zupełnie nieopłacalnego przy małych ilościach.

Nasze usługi wyróżnia

Elastyczność i szybkość działania, profesjonalne podejście. Gotowość do podjęcia działań ad hoc, możliwość obrotu hurtowego alkoholami do 4,5% zawartości alkoholu.

Jesteśmy najlepsi

Dostarczamy skonfekcjonowane zamówienia do magazynów naszych klientów. Bierzemy pełną odpowiedzialność za towar i zapewniamy profesjonalną obsługę administracyjną.

Skontaktuj się
z nami


+48 530-671-754